3D pero přináší revoluci v kreslení

Kreslení pomocí 3D-pera je moderní metodou, která přináší zcela nové možnosti. S jeho pomocí lze hravě vytvořit modely a výrobky, u kterých je zapotřebí naprostá přesnost. Přitom je používání této pomůcky velice jednoduché a mohou s ní pracovat dokonce i ti nejmenší. 3d pero pro děti je skvělým a bezpečným prostředkem k rozvoji jejich fantazie a kreativity.

3D pero není určeno do rukou jen zkušeným umělcům či vývojářům, tento nástroj je k dispozici každému. Tato novinka bude v budoucnu možná součástí mnoha oborů, nyní si získává své místo na trhu a každý si může vyzkoušet, jaké možnosti nabízí. 3D kreslení bylo doposud jen doménou počítačových programů, 3D pero ho však převádí přímo do reality a nepotřebujete k němu žádný počítač. Veškeré informace a samozřejmě i 3d pera najdete v eshopu, který má ve svém sortimentu například 3D pero značky 3dsimo MINI 2, což je kvalitní český výrobek a nikoliv nějaká čínská napodobenina. V eshopu je i bohatý výběr příslušenství ke 3d perům. Jedná se například o struny do 3d pera, nebo různé šablony, které mohou používat začátečníci i pokročilí. Šablony pro 3d pero si můžete stáhnout zadarmo.

K příslušenství 3d per patří také dřevěný držák, který slouží k odkládání 3dsimo pera po skončení práce. Tento stojánek ovšem může sloužit i jako držák mobilního telefonu nebo dalšího příslušenství 3simo MINI.

Pokud nemáte ještě představu, jak se pomocí 3d-pera pracuje a k čemu je možné je využívat, můžete informace i inspiraci načerpat z videa na webových stránkách eshopu.

blank
  • Výpadek náplní do tiskáren se blíží
  • Náplně do tiskáren v Uherském Brodě, skladem. Můžete mít ještě dnes.
  • Tiskárna Xerox hlásí chybu: Usadit znovu kazetu
  • Pozor na náplních HP 652 XL nefungují čipy.
  • Nefungují Vám náplně HP?
  • Výměna čipu u toneru HP CF217A
  • Nový vyhledávač náplní do tiskáren
  • Víte, jaká je nejčastější závada na tiskárně?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.