MLT-D111S

Tento typ toneru patří na tuzemském trhu k druhému nejprodávanějšímu kompatibilnímu toneru Samsung mlt-d111s. Je to z toho důvodu, že cena tiskárny Samsung, do které funguje tento toner, nebyla příliš vysoká. Tudíž se pořizovala hojně jak do kanceláří, tak do domácností. Jedná se o černobílou tiskárnu, takže správné označení originálního toneru je Samsung MLT-D111S, black (černá). Vytíženost toneru MLT-D111S je až 1000 stran. Na českém trhu se pohybuje cena toneru Samsung mlt-d111s od pár stokorun až po cca 2500 Kč. Je to dáno tím, že se zde vyskytuje více provedení toneru MLT-D111s. 

Můžete narazit na provedení:

Kompatibilní toner Samsung MLT-D111S

Renovovaný toner Samsung MLT-D111S

Originální toner Samsung MLT-D111S 

Nejlevnější cena je u kompatibilního toneru, avšak jeho provedení nebývá vždy kvalitní. Proto kompatibilní toner Samsung MLT-D111S můžete najít cenou začínající již na 350 Kč. Tím však můžete riskovat to, že se Vám takový levně koupený toner v tiskárně vysype. 

To neznamená, že nedoporučujeme tonery Samsung v alternativním provedení. Spíše kupujte kvalitní kompatibilní toner MLT-D111S. Těch pár stokorun na víc, Vám můžeme zaručit kvalitu za skvělou cenu. Takový kvalitní toner, můžete nakoupit na našem eshopu.

 

Kompatibilní toner, zkušenosti?

S naším tonerem Samsung MLT-D111S – kompatibilní, Vám můžeme zaručit vysokou kvalitu s maximální vytížeností až 1000 stran při 5% pokrytí papíru formátu A4. Sytost tisku je srovnatelná s originálem. Jediný rozdíl proti originálnímu toneru Samsung MLT-D111S uvidíte ve Vaši peněžence, protože můžete ušetřit i několik tisíc.

Pro ty co nemají důvěru v neoriginální tonery Samsung. Za originál se jim nechce utrácet velké peníze, tak máme toner Samsung MLT-D111S – renovace. Jedná se o profesionální renovaci.

 

blank
  • Nové čipy do tonerů Xerox, Samsung
  • Nebojte se alternativních náplní do tiskáren
  • Ne každý kompatibilní toner do tiskárny je stejný
  • Konica Minolta dělá bílé pruhy
  • Tiskárna HP hlásí chybu „Problém s kazetou“
  • Jak vyresetovat toner Brother TN-1030 a TN-1050
  • Tiskárna hlásí chybu E05, E13, E15
  • Jak nejlépe skladovat inkoustové náplně do tiskáren?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.