Nákupem tonerů HP v eshopu ušetříte až 80% nákladů

Tiskárna je dnes tak samozřejmou výbavou domácností a firem, že si prakticky nelze představit situaci, kdy by nebyla k dispozici. K tomu nejčastěji dohází v momentě, kdy je zapotřebí nový toner. Náplně do tiskáren jsou dnes běžným zbožím, které však můžete pořídit s velkou slevou. Jednou z nejčastějších značek tiskáren je HP a pokud budete tonery HP nakupovat ve specializovaném e-shopu, podstatně tak snížíte náklady na tisk.

 

Výjimkou nejsou ani speciální akce, na které se specializuje zejména eshop tisknijakduha.cz. Kromě nízkých cen nabízí dokonce i dopravu zdarma v případě, že se stanete stálým zákazníkem tohoto eshopu, navíc získáte zdarma zajímavý dárek. Na tisku tak můžete ušetřit až 80% nákladů a přitom si náplně můžete objednávat z pohodlí svého domova nebo kanceláře.

 

K dispozici má všechny druhy náplní a nechybí mezi nimi ani toner HP CE285A. Všechny náplně splňují požadované certifikace a normy ISO. Většinu sortimentu odebírá ehop přímo od výrobce, který zaručuje dokonalou kvalitu všech tonerů. Sortiment je přehledně rozdělený tak, aby se i nezkušený člověk rychle dostal k náplni, jakou hledá. V sekci tonery si můžete vybírat tonery HP do laserových tiskáren, v sekci náplně pak inkoustové náplně do tiskáren renomovaných značek.

 

Pokud si nebudete jisti, můžete se na pracovníky eshopu obrátit se žádostí o radu a vždy se vám dostane vysvětlení, i když nejste ještě stálým zákazníkem. Vždy je lepší zjistit předem, jaká náplň, toner či inkoust je vhodný pro vaši tiskárnu. Platí to i pro kompatibilní toner Hp Q2612Aa další.

blank
  • Výpadek náplní do tiskáren se blíží
  • Náplně do tiskáren v Uherském Brodě, skladem. Můžete mít ještě dnes.
  • Tiskárna Xerox hlásí chybu: Usadit znovu kazetu
  • Pozor na náplních HP 652 XL nefungují čipy.
  • Nefungují Vám náplně HP?
  • Výměna čipu u toneru HP CF217A
  • Nový vyhledávač náplní do tiskáren
  • Víte, jaká je nejčastější závada na tiskárně?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.