Nákupem tonerů HP v eshopu ušetříte až 80% nákladů

Tiskárna je dnes tak samozřejmou výbavou domácností a firem, že si prakticky nelze představit situaci, kdy by nebyla k dispozici. K tomu nejčastěji dohází v momentě, kdy je zapotřebí nový toner. Náplně do tiskáren jsou dnes běžným zbožím, které však můžete pořídit s velkou slevou. Jednou z nejčastějších značek tiskáren je HP a pokud budete tonery HP nakupovat ve specializovaném e-shopu, podstatně tak snížíte náklady na tisk.

 

Výjimkou nejsou ani speciální akce, na které se specializuje zejména eshop tisknijakduha.cz. Kromě nízkých cen nabízí dokonce i dopravu zdarma v případě, že se stanete stálým zákazníkem tohoto eshopu, navíc získáte zdarma zajímavý dárek. Na tisku tak můžete ušetřit až 80% nákladů a přitom si náplně můžete objednávat z pohodlí svého domova nebo kanceláře.

 

K dispozici má všechny druhy náplní a nechybí mezi nimi ani toner HP CE285A. Všechny náplně splňují požadované certifikace a normy ISO. Většinu sortimentu odebírá ehop přímo od výrobce, který zaručuje dokonalou kvalitu všech tonerů. Sortiment je přehledně rozdělený tak, aby se i nezkušený člověk rychle dostal k náplni, jakou hledá. V sekci tonery si můžete vybírat tonery HP do laserových tiskáren, v sekci náplně pak inkoustové náplně do tiskáren renomovaných značek.

 

Pokud si nebudete jisti, můžete se na pracovníky eshopu obrátit se žádostí o radu a vždy se vám dostane vysvětlení, i když nejste ještě stálým zákazníkem. Vždy je lepší zjistit předem, jaká náplň, toner či inkoust je vhodný pro vaši tiskárnu. Platí to i pro kompatibilní toner Hp Q2612Aa další.

blank
  • Nové čipy do tonerů Xerox, Samsung
  • Nebojte se alternativních náplní do tiskáren
  • Ne každý kompatibilní toner do tiskárny je stejný
  • Konica Minolta dělá bílé pruhy
  • Tiskárna HP hlásí chybu „Problém s kazetou“
  • Jak vyresetovat toner Brother TN-1030 a TN-1050
  • Tiskárna hlásí chybu E05, E13, E15
  • Jak nejlépe skladovat inkoustové náplně do tiskáren?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.