Toner FX 10

Toner FX-10 Canon, je nejprodávanější alternativní toner Canon, který se na tuzemském trhu prodává. Jedná se o kvalitní kompatibilní toner Canon FX-10. Na eshopech ho můžete najít za cenu již od 120 korun. Zkuste se, ale takové koupi vyvarovat. Jedná se o nepovedené kusy kompatibilního toneru Canon FX-10 a vytiskne maximálně 40 % své vytíženosti. Je zde taky možnost, že takto levně koupený toner se Vám vysype v tiskárně a tím ji celou zašpiní a Vám nezbyde než vztek a oči pro pláč. Bohužel kvalita kompatibilních tonerů na českém trhu je různorodá.

Nezoufejte, my pro Vás máme kvalitní kompatibilní toner FX-10 Canon, za úžasnou cenu. Když nakoupíte u nás, tak víte, že ušetříte a navíc koupíte velmi kvalitní toner. Tento toner patří do černobíle tiskárny Canon, tudíž barva tisku toneru je černá a jeho vytíženost je až 2000 kopií.

Na našem eshopu nabízíme tyto typy tonerů Canon FX 10.

Toner Canon FX-10 kompatibilní

Toner Canon FX-10 originální

Toner Canon FX-10 renovace

Všechny tři druhy tohoto toneru najdete na našem eshopu Tisknijakduha.cz.

Pro koho je originální toner Canon FX-10?

Tento toner je vhodný pro lidi co rádi utrácí velké peníze a chtějí především originál.

Pro koho je vhodný renovovaný toner Canon FX-10?

Pro ty co rádi volí střední cestu. Cena renovovaného toneru Canon FX-10, je asi o 40 % levnější než originální toner, ale kvalita tisku je stejná. U nás nakoupíte renovované tonery Canon, které prošli celkovou renovací.

Náš tip!

Nakupujte kvalitně a chytře. Proto Vám můžeme doporučit kompatibilní toner Canon FX 10. Ušetříte nemalé peníze, ale kvalita tisku je podobná originálu.

blank
  • Výpadek náplní do tiskáren se blíží
  • Náplně do tiskáren v Uherském Brodě, skladem. Můžete mít ještě dnes.
  • Tiskárna Xerox hlásí chybu: Usadit znovu kazetu
  • Pozor na náplních HP 652 XL nefungují čipy.
  • Nefungují Vám náplně HP?
  • Výměna čipu u toneru HP CF217A
  • Nový vyhledávač náplní do tiskáren
  • Víte, jaká je nejčastější závada na tiskárně?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.