Zázračné 3Dpero

Pro 3d pero platí heslo – jednoduchost, ale nečekané výsledky. Práce se 3d perem je opravdu jednoduchá a zvládne ji každý. Svým ratolestem můžete pod vánoční stromek nebo za vysvědčení koupit 3d pero pro děti, se kterým si užíjí mnoho zábavy. Jedná se o bezpečný nástroj, který navíc pomáhá rozvíjet dětskou kreativitu a fantazii.

Tato zázračná pomůcka je ovšem určena i pro dospělé, kteří pomocí  pera 3D simo MINI 2 mohou nejen psát a kreslit, ale také vyrábět. 3d pero totiž přináší zcela nové dimenze, neboť s jeho pomocí lze zhotovovat různé modely nebo drobné výrobky, u kterých se vyžaduje dokonalá přesnost.

Veškeré potřebné informace, ale i skvělou inspiraci najdete v eshopu, který nabízí nejen 3d pera, ale také příslušenství k této moderní pomůcce. Dozvíte se zde m.j., že například 3d simo mini pero je kvalitní český výrobek. Příslušenstvím 3d per je například dřevěný držák, který slouží k odkládání 3d per. Dále to jsou různé šablony určené jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kteří se 3d perem již běžně pracují.

Kreativním dárkem, a to nejen pro děti, může být 3D pero

Potřebujete originální dárek pro děti či dospělé? Může to být například 3D pero, které podporuje kreativní tvořivost a to především díky tomu, že umožňuje vytvářet prostorové obrazce. Navíc umožňuje pájení, vypalování či řezání.

3D pero je český výrobek, který se objevuje na našem trhu. Pokud chcete využít celý jeho potenciál, můžete jej, díky technologii Bluetooth, připojit k mobilnímu telefonu. Že nejste majitelé chytrých telefonů? Ale to vůbec nevadí, neboť 3D pero disponuje displejem, na němž se vám zobrazí základní profily. V nabídce je i nová generace 3Dsimo mini, které sedí pohodlně v ruce a je vhodné jak pro praváky, tak i pro leváky. Díky tomu, že dokáže psát (tisknout) už od jednoho milimetru, dosahuje vysoké úspory materiálu.

Pro práci s 3D perem jsou připraveny i šablony, které si můžete stáhnout zcela zdarma. Díky nim se z vás brzy stane opravdový profesionál. A není to jen díky šablonám, ale i kvůli velmi snadnému a intuitivnímu ovládání.

blank
  • Výpadek náplní do tiskáren se blíží
  • Náplně do tiskáren v Uherském Brodě, skladem. Můžete mít ještě dnes.
  • Tiskárna Xerox hlásí chybu: Usadit znovu kazetu
  • Pozor na náplních HP 652 XL nefungují čipy.
  • Nefungují Vám náplně HP?
  • Výměna čipu u toneru HP CF217A
  • Nový vyhledávač náplní do tiskáren
  • Víte, jaká je nejčastější závada na tiskárně?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.