6 nejlepších multifunkčních tiskáren do 5000 Kč

Canon PIXMA MG2450 All-In-One  inkoustová tiskárna

K dispozici za směšně nízkou cenu od 850 Kč. Canon PIXMA MG2450 je jedna z nejlevnějších multifunkčních tiskáren k dispozici kdekoliv na trhu. Navzdory této mimořádné nabídce je Canon PIXMA MG2450 vybavena špičkovými funkcemi, včetně plného tisku, skenování a kopírován. Je také schopná vytisknout až 8 stran za minutu, takže čekat věk pro tisk se stane minulostí.

Vhodné náplně do tiskárny Canon: PG-545 a CL-546
 
Brother DCP-195C Multifunkční inkoustová tiskárna

Pokud chcete tiskárnu, která Vás nikdy nezklame propučte svou víru tiskárně Brother DCP-195C. Levné, lze pořídit za částku něco málo přes 1500kč. Tato multifunkční tiskárna dokáže ostře tisknout a to i barevně a skenovat až stoh dokumentů.

 

Vhodné náplně do tiskárny Brother: LC980BK, LC980M, LC980Y, LC980C
 
Epson WorkForce WF-2510WF Multifunkční tiskárna

Nejenže tiskárny Epson WorkForce WF-2510WF vypadají elegantně, moderně, ale jsou také neuvěřitelně cenově dostupné - ceny začínají na pouhých 3 100 Kč. Za ty peníze dostanete robustní stroj, který dělá vše, co by jste mohli od tiskárny chtít, včetně tisku, skenování, kopírování a faxování.


Vhodné náplně: Sada Epson T2705 nebo T2715
 
Canon PIXMA MX725 multifunkční inkoustová tiskárna

Chcete-li tiskárnu, která je stejně dobrá v produkci plně barevných obrazů, ale stejně dobře tiskne i černobíle textové dokumenty, Canon PIXMA MX725 by měl být na vrcholu svého potenciálu tiskáren Vašeho užšího výběru. Těžit může z robustní kvality zpracování, Canon MX725 přináší křišťálově čistý detail a přesnou reprodukci barev při tisku fotografií, textu atd.

 

Vhodné náplně do tiskárny Canon: Sada Canon PGI550/CLI551 CMYK
 
Kyocera FS-1220MFP Mono laserová multifunkční tiskárna


Pro ty co potřebuji tiskárnu ke své každodenní práci je tiskárna Kyocera FS-1220MFP dokonalým společníkem. S levnými provozními náklady a ultra-vysoké rychlosti tisku, bude FS-1220MFP držet krok s potřebami dokonce nejrychleji rostoucích společností, vše za směšně nízkou cenu. 

Vhodný toner: Kyocera TK-1115

 
Canon i-SENSYS MF3010 MF laserová tiskárna

Pokud rychlost, výkon a spolehlivost jsou v horní části vašeho nového seznamu přání tiskáren, pokochejte se tiskárnou Canon i-SENSYS MF3010 MF Mono Laser. Pod jejím hranatým tělem, tato černobílá laserová tiskárna ubytuje nejmodernější výkonnou technologií tiskáren - takže je ideální pro domácnosti a malé firemní použití.

 

Vhodný toner do tiskárny Canon: toner Canon CRG-725

 

Pokud hledáte kvalitní kompatibilní tonery, nebo alternativní náplně všech značek a za skvělou cenu navštivte náš eshop Tisknijakduha.cz.

blank
  • Výpadek náplní do tiskáren se blíží
  • Náplně do tiskáren v Uherském Brodě, skladem. Můžete mít ještě dnes.
  • Tiskárna Xerox hlásí chybu: Usadit znovu kazetu
  • Pozor na náplních HP 652 XL nefungují čipy.
  • Nefungují Vám náplně HP?
  • Výměna čipu u toneru HP CF217A
  • Nový vyhledávač náplní do tiskáren
  • Víte, jaká je nejčastější závada na tiskárně?

Přihlášení

Tyto stránky využívají soubory Cookies. Bližší informace o souborech cookies a jak je možné zabránit jejich použití, najdete na stránce s informacemi o ochraně osobních údajů.